"Гражданите" с късметлийска победа в Англия

OFFNews 26 август 2017 в 17:51 1145 0

Манчестър Сити записа късметлийска втора победа в Премиър лийг, след като надделя с 2:1 над Борнемут на "Виталити Стейдиъм".

Домакините поведоха в резултата след страхотен гол на Чарли Даниълс в 13-ата минута. Габриел Жезус изравни в 21-вата, а Рахим Стърлинг отново бе герой за "гражданите", след като донесе победата на гостите в 97-ата, две минути след края на първоначално обявеното добавено време.

След попадението си английският национал, който се разписа и срещу Евертън, бе изгонен заради радостта си и ще пропусне следващия мач.

Крилото на "гражданите" изрази бурно радостта си и се вряза в гостуващата агитка, заради което получи втори жълт картон и бе изгонен.

В крайна сметка този двубой продължи 100 минути, въпреки че добавеното време беше само 5 минути. Манчестър Сити записа щастлива втора победа от началото на сезона, докато "черешките" допуснаха трета поредна загуба.

Най-близкият съратник на Стивън Хокинг проф. Томас Хертог е в подкаста на OFFNews