Летящ старт за ЦСКА през пролетта

OFFNews 17 февруари 2018 в 16:38 4490 1

Отборът на ЦСКА стартира с разгромна победа с 5:0 като гост на силния тим на Верея в Стара Загора пролетния полусезон в Първа лига.

Двубоят се изигра през пълните трибуни на "Трейс Арена", които бяха огласяни от първата до последната минута от песните на червените привърженици. Те не останаха разочаровани от показаното от любимците им, които откриха още в 3-ата минута чрез голмайстора си Фернандо Каранга.

В 16-ата минута Рафаел Енрике удвои. През втората част ЦСКА стигна до нови три гола. Каранга направи резултата класически в 62-ата минута.

Новото попълнение Роланд Алберг вкара за 4:0, а крайният резултат оформи друг от новите играчи на "армейците" - Хеан Бланко в 89-ата.

С победата ЦСКА събра 50 точки и измести Лудогорец от върха в класирането. "Орлите" са с мач по-малко и играят утре в Разград със Славия.