Дебютът на Десподов, Ел Класико, Sofia Open и още много спорт през седмицата

OFFNews | 04 февруари 2019 в 11:24 | 1117 |0

Дебютът на Кирил Десподов в италианската Серия А с отбора на Каляри, срещите в турнира по тенис Sofia Open са сред водещите събития, които ни очакват през тази седмица.

В сряда предстои и мегасблъсъкът между Барселона и Реал Мадрид в среща от полуфиналите за Купата на Краля. За почитателите на футбола са приготвени срещи от Купата на Франция и испанската Ла Лига.

В четвъртък пък ни очаква страхотен сблъсък от Евролигата. Макаби Тел Авив приема Олимпиакос, където се подвизава звездата ни в баскетбола Александър Везенков.

През седмицата се възобновява битката за Купата на Германия. Борусия Дортмунд е домакин на Вердер Бремен от 1/8-финалите, докато Байерн Мюнхен ще пътува до Берлин за среща с Херта.

Ето и най-интересните спортни събития в ТВ ефира за тази седмица:

Понеделник 4 февруари:

12:00 Тенис: турнир Sofia Open - Диема спорт

20:00 Футбол: Фрозиноне – Лацио MAX Sport 3

20:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, първи ден - Евроспорт

22:00 Футбол: Уест Хем – Ливърпул Диема спорт 2

22:00 Футбол: Каляри – Аталанта MAX Sport 3

22:00 Футбол: Райо Валекано – Леганес MAX Sport 4

Вторник 5 февруари:

08:00 Хокей на лед: NHL Далас Старс - Минесота Уайлд - Max Sport 2

12:00 Тенис: Мач от Sofia Open 2019 - Diema Sport

13:00 Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, супер Г, жени - Евроспорт

15:00 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, втори ден - Евроспорт

20:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, втори ден - Евроспорт

21:45 Баскетбол: Еврокупа Алба Берлин - Партизан - Max Sport 2

Сряда 6 февуари:

12:00 Тенис: Мач от Sofia Open 2019 - Diema Sport

13:00 Ски алпийски дисциплини: Световно първенство в Оре, супер Г, мъже - Евроспорт

14:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, трети ден - Eurosport 2

19:00 Баскетбол: Еврокупа Ритас - Монако - Max Sport 1

19:30 Футбол: Купа на Франция - Max Sport 4

20:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, трети ден - Евроспорт

21:45 Футбол: Херта - Байерн Мюнхен, мач от трети кръг за Купата на Германия - Nova Sport

22:00 Футбол: Купа на Франция - Max Sport 4

22:00 Футбол: Италианска Серия А Каляри - Аталанта - Max Sport 3

22:00 Хокей на лед: NHL Далас Старс - Минесота Уайлд - Max Sport 2

22:00 Футбол: Купа на Kраля Барселона - Реал Мадрид - bTV Action

Четвъртък 7 февруари:

02:30 Хокей на лед: NHL Торонто Мейпъл Лийфс - Отава Сенатърс - Max Sport 2

6:00 Голф: Европейски тур, 1 кръг, ISPS Handa Vic Open - Мax Sport 2

12:00 Тенис: Мач от Sofia Open 2019 - Diema Sport

14:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, четвъртфинали - Eurosport 2

19:00 Биатлон: Световна купа в Кенмор, индивидуално, мъже - Евроспорт

20:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, четвъртфинали - Eurosport 2

21:05 Баскетбол: Евролига Макаби Тел Авив - Олимпиакос - Max Sport 2

21:30 Футбол: Италианска Серия А Лацио - Емполи - Max Sport 3

22:00 Футбол: Купа на Kраля Бетис - Валенсия

22:45 Биатлон: Световна купа в Кенмор, индивидуално, жени - Евроспорт

Петък 8 февруари:

12:00 Тенис: Мач от Sofia Open 2019 - Diema Sport

14:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, четвъртфинали - Eurosport 2

18:30 Волейбол: Монтана - Добруджа, мач от Суперлигата - Diema Sport 2

18:45 Ски скокове: Световна купа в Лахти, квалификация - Евроспорт

20:55 Снукър: Уърлд Гран При в Престън, полуфинали - Евроспорт

21:30 Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Байер Леверкузен - Eurosport 2

22:00 Футбол: Уест Хям Юнайтед - Ливърпул, мач от английската Висша лига - Diema Sport 2

22:00 Футбол: Испанска Ла Лига Валядолид - Виляреал - Max Sport 4

Препоръчани материали

Няма коментари към тази новина !