България и Черна гора врътнаха скучно равенство, "трикольорите" записаха 10-и мач без победа

OFFNews 11 октомври 2019 в 23:43 1863 0

България и Черна гора завършиха наравно 0:0 в среща от Група А на евроквалификациите, играна на градския стадион в Подгорица.

Футболистите на селекционера Красимир Балъков стояха по-добре на терена през първото полувреме и дори могат да съжаляват, че не успяха да поведат в резултата. С пропуски се отличиха Божидар Краев и Галин Иванов.

През втората част домакините леко вдигнаха темпото, но като цяло и при двата отбора се виждаше сериозната липса на идеи и класа в офанзивен план.

Така България продължава да потъва в черната си серия. "Трикольорите" вече имат десет мача без победа. В тях нашите момчета направиха пет равенства и допуснаха още толкова загуби.

Българите и Черна гора продължават да заемат последните 2 позиции в групата си с актив от 2 точки. Сега пред Балъков и компания предстои срещата с Англия в понеделник на "Васил Левски".

Черна гора: Петкович, Секулич, Н.Вукчевич, Лагатор, Савич (Косович 39'), Йовович (Янкович 66'), Хакшабанович (Миркович 82'), Болейвич, Шимич, Марушич, Бечирай
Селекционер: Фарук Хаджибегич

България: Илиев, Пашов, Димитров, Занев, Недялков, Малинов, Иванов, Попов (Костадинов 64') Марселиньо (Иса 70'), Вандерсон (Карагарен 77'), Краев
Селекционер: Красимир Балъков