Барса и Реал ще решават финалиста за Купата на Краля в реванша (видео)

OFFNews 06 февруари 2019 в 23:58 1584 0

Барселона и Реал Мадрид не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 в първа среща от полуфиналите за Купата на Краля, игран на стадион "Камп Ноу".

Двата отбора отговориха на очакванията на футболните фенове и спретнаха зрелищен спектакъл, в който за пореден се видя защо Ел Класико е най-гледаното дерби в света.

Футболистите на треньора Сантяго Солари изглеждаха по-подготвени за двубоя през първото полувреме, макар "синьо-червените" да удариха греда и Карим Бензема заслужено даде аванс за "белия балет" още в 6-ата минута.

Постепенно каталунците намериха играта си. Домакините играха по-силно през втората част и Малком възстанови равенството в 57-ата минута.

Така двата отбора очевидно ще си разчистят сметките в реванша. Втория епизод от Ел Класико за Купата на Краля ще бъде на 27 февруари на стадион "Сантиаго Бернабеу".