Берое подгони Левски в класирането

OFFNEWS 25 ноември 2017 в 18:55 1543 0

Берое победи Славия в двубоя между двата тима от 17-ия кръг на Първа лига. Срещата на стадиона в Стара Загора завърши при резултат 2:0. Така заралии събраха 30 точки и се изравниха временно с Левски на третото място.

Автор на първия гол в мача стана Мартин Райнов, разписал се през вторите 45 минути на сблъсъка. В самия край на мача и Охене записа името си сред голмайсторите, оформяйки крайното 2:0.

Двубоят бе под номер 1900 за "белите" в елита на страната, а повече от тях в този ешелон имат само Левски и ЦСКА.

В друг мач от кръга Септември и Ботев (Пловдив) завършиха наравно 1:1. Двата тима предложиха изключително интересен двубой на Националния стадион "Васил Левски", а попаденията отбелязаха Тодор Неделев в 20-ата минута от дузпа и Крис Гади в 53-ата.

"Канарчетата" могат да съжаляват да изпуснатата победата, след като пропиляха няколко добри възможности за гол чрез голмайстора Неделев, Виана, Серкан и Стивън Петков.