Берое взе точка от ЦСКА и удържа третото място

OFFNews 21 април 2018 в 23:01 2237 0

Отборите на Берое и ЦСКА завършиха наравно 1:1 в един от най-интересните сблъсъци от програмата на 31-ия кръг в Първа лига.

Двубоят на стадиона под Аязмото предложи доста интересни моменти, като равенството бе най-справедливият резултат.

Станислав Манолев откри за „армейците“ в 55-ата минута, а седем минути по-късно домакините изравниха след точно изпълнение на дузпа от Педро Еуженио.

В класирането ЦСКА остава на втората позиция с актив 71 точки, но вече на цели 10 от лидера Лудогорец. Берое пък е трети с 55, с 1 повече от четвъртия Левски.

На ЦСКА предстои реванш от полуфиналите за Купата на България срещу Левски. Двубоят ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" в сряда (25 април) от 18:30 часа.