Безличен Лудогорец отнесе втора загуба в Лига Европа

OFFNews 04 октомври 2018 в 21:47 1703 0

Лудогорец загуби от Цюрих с 0:1 в двубой от Група А на Лига Европа, игран на стадион "Лецигрунд". Единственото попадение бе дело на Вактор Палсон в 84-ата минута.

Първото полувреме не предложи много футболни достойнства, след като двата отбора създадоха много малко интересни положения, а домакините по никакъв начин не надиграха родния шампион.

През втората част "зелените" имаха няколко ситуации, за да стигнат до гол, но те бяха пропилени и в края на мача колективна грешка в отбрана позволи на Палсон да се разпише с глава.

Това е сериозен шамар за разградчани, тъй като тимът много трудно ще премине груповата фаза на турнира. Причината за това е, че както Цюрих, така и Леверкузен, вече имат в актива си по 6 спечелени точки и делят първото място. Лудогорец и АЕК Ларнака са с по 0 точки.