Бурята в София прекрати контрола на ЦСКА-София

OFFNews 25 юли 2020 в 20:39 2482 0

ЦСКА-София и Пирин (Благоевград) изиграха само едно полувреме на стадион "Българска армия", в което червените показаха отлична игра и се оттеглиха на почивка при резултат 2:0.

Второто полувреме не се игра, поради лоши атмосферни условия, след като гръмотевична буря и пороен дъжд се изля над столицата.

Резултатът бе открит в 39-ата минута, когато Енрике отне топката в средата на терена и след страхотна самостоятелна акция се разписа във вратата на Пирин. Две минути по-късно Али Соу покачи на 2:0 с изстрел извън наказателното поле и рикошет в крака на бившия капитан на червените Николай Бодуров, топката прехвърли вратаря на "орлетата" и така завърши първата част.

На почивката над стадион "Българска армия" се разрази мощна гръмотевична буря и пороен дъжд и атмосферните условия не позволиха срещата да се доиграе. Съдията прекрати мача при резултат 2:0 за ЦСКА.

Следващата седмица червените ще изиграят още една контрола срещу отбора на Монтана, но точната дата за нея все още не е уточнена.