Четири гола и червен картон при равенството между Дунав и Септември

OFFNews 08 април 2019 в 19:48 1391 0

Дунав и Септември София стигнаха до драматично равенство 2:2, в двубой от плейофите за оставане в Първа лига.

Точката сякаш е по-голям успех за домакините, които играха цял час с човек по-малко, но въпреки това направиха пълен обрат преди крайния резултат да бъде оформен пет минути след почивката.

Кристофър Мандиангу откри резултата в Русе след 5 минути игра. В 31-ата минута "драконите" останаха с човек по-малко след два жълти картона на Христо Попадийн.

Две минути по-късно Светослав Ковачев изравни резултата, а в 38-ата минута Исмаил Иса направи пълен обрат. Крайният резултат оформи Стилиян Николов в 50-ата минута.

Така не се стигна до разместване в класирането на Група Б, като русенци остават четвърти с 22 точки, а днешният им съперник е с един пункт повече и заема третото място, което на теория може да им отреди по-лек съперник в баражите.