Датчани свирят на Лудогорец в Москва

OFFNews 25 ноември 2019 в 16:44 1194 0

Датска съдийска бригада ще ръководи срещата между ЦСКА Москва и Лудогорец от петия кръг в груповата фаза на Лига Европа.

За главен рефер на двубоя бе назначен Якоб Келет. Негови помощници ще са Ларс Хамелгард и Хайне Сьоренсен. Четвърти съдия ще е Йенс Маае.

Срещата между двата отбора е в четвъртък от 19.55 часа. Първият двубой в Разград завърши 5:1 в полза на българския шампион.

Веднага след мача с ЦСКА в Москва шампионите се прибират в България с чартърен полет до София. Самолетът на тима ще кацне на летището в столицата около 3,00 ч. в петък (29 ноември).

Лудогорец ще остане в София шест дни. В неделя (1 декември) шампионите гостуват на ЦСКА на стадион "Българска армия". В сряда (4 декември) на Лудогорец му предстои мач за Купата на България срещу Септември.