Левски допусна втора загуба Кипър (видео)

OFFNews 30 януари 2019 в 14:30 1233 0

Левски загуби от полския Висла Плоцк с 1:2 и допусна второ поражение от два мача под ръководството на новия си треньор Георги Дерменджиев.

Анхел Гарсия беше точен в 32-ата минута. Показателен за случващото се през първото полувреме от двубоя бе фактът, че "сините" отправиха първия си удар към вратата на опонента след едва 39 минути игра.

Все пак Давиде Мариани изравни от дузпа в 65-ата минута. Бившият играч на Ботев Пловдив Нико Варела вкара много красив гол в 72-ата, с който нанесе втора поредна загуба на столичани в Кипър.

В неофициалния дебют на Дерменджиев, Левски падна с 0:1 от китайския Хенан, а преди това направи 1:1 с руския УФА, но начело със Славиша Стоянович.

Следващата проверка на българския гранд е насрочена за 2 февруари, събота, срещу Урал (Русия). До края на лагера в Кипър столичани ще играят още с латвийския Судува на 5 февруари и сръбския Чукарички 3 дни по-късно.