Левски измъкна равенство от литовци (видео)

OFFNews 05 февруари 2019 в 19:11 1089 0

Левски завърши 1:1 със Судува контролна среща от лагера в Кипър. Бараускас даде аванс на литовския шампион, но малко след това Давиде Мариани възстанови равенството със страхотен снаряд от дистанция, а головете паднаха в рамките на две минути през втората част.

Футболистите на треньора Георги Дерменджиев доминираха в притежанието на топката през почти целия двубой, но отново трудно създаваха голови положения. Силен мач изигра Паулиньо.

Бразилецът непрестанно тормозеше противниковата защита отляво. Втори силен мач изигра юношата Илия Юруков. През втората част добре се включи и Луи Нганиони. В срещата участие не взеха Станислав Костов, Антони Белмонт и Жерсон Кабрал, които имат различни оплаквания.

До днес Левски така или иначе нямаше победа, след като падна с 0:1 от китайския Хенан, 1:2 от Висла Плоцк (Полша) и 1:2 от Урал под ръководството на новия си треньор Георги Дерменджиев. Преди това "сините" завършиха 1:1 с руския Уфа, но тогава тимът беше воден от Славиша Стоянович.

Последната проверка на тима на Острова на Афродита е в петък от 17:00 часа срещу сръбския Чукарички.