Левски приключи лагера в Кипър без победа

OFFNews 08 февруари 2019 в 19:26 1210 0

В последната си проверка в Кипър отборът на Левски завърши 1:1 със сръбския Чукарички. Така лагерът на "сините" приключи без победа

Давиде Мариани беше точен в 7-ата минута, след като бе изведен от Паулиньо. Именно бразилецът пропусна минута по-късно след подаване на Божинов. Опасен удар на Овусу пък мина на сантиметри от горната греда на Михайлов в 17-ата минута.

Последва едно положение пред Мариани в 27-ата минута, а 120 секунди по-късно Горанов пропусна сам срещу вратаря. Стражът на сърбите се хвърли в краката на синия капитан и изби. В 32-ата минута Джорджевич изравни.

В 38-ата минута Божинов имаше шанс да изведе Левски напред, но пропусна от изгодна позиция.

Левски - Чукарички 1:1

1:0 Мариани (7)
1:1 Джорджевич (32)

Левски (4-2-3-1): Николай Михайлов, Милош Цветкович, Нуно Рейш, Давид Яблонски, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Паулиньо, Давиде Мариани, Жерсон Кабрал, Валери Божинов