Левски с трудна победа, ЦСКА стигна до престижно равенство

OFFNews 02 февруари 2018 в 19:20 4342 0

Снимка Facebook: ПФК ЛЕВСКИ

Левски спечели четвъртата си контрола в зимната подготовка, след като победи с 3:1 австрийския Флоридсдорфер, въпреки че допусна попадение още в третата минута.

След слабо първо полувреме футболистите на треньора Делио Роси вдигнаха оборотите и вкараха три попадения във вратата на втородивизионния австрийски състав, който беше повел още в третата минута.

Антонио Вутов (56), Станислав Костов (60) и Давид Яблонски (69) бяха точни за столичани, докато Берни бе дал аванс на Флоридсдорфер. В края на двубоя Роман Прохазка пропусна да отбели от дузпа.

Малко преди това ЦСКА пък постигна престижно равенство 1:1 с Тянджин Теда в контролна среща, която се игра в испанския курорт Марбея. Точен за армейците бе Фернандо Каранга (6'), попадението за китайците заби Жонатан (27').

Тянджин Теда е оценен на 84 милиона долара. Треньор на тима е германската легенда Ули Щилике, а Джон Оби Микел е звездата на отбора.