Локомотив Пловдив хвърли здрав бой на Берое

OFFNews 02 март 2019 в 17:38 1872 0

Отборът на Локомотив Пловдив записа убедителна победа с 4-1 като домакин над Берое в мач от 24 кръг на Първа лига. Така Локомотив събра 29 точки и заема деветата позиция, а "беройци" се отстъпиха с една и вече са пети с актив от 42 точки.

Рубен Бриджидо откри за гостите още във 23-та минута, но Димитър Везалов възстанови равенството осем минути по-късно. В 33-та минута Охене от Берое бе изгонен след като се опита да удари без топка Парвиз Умарбаев. В 39-та минута Един Бахтич получи пас от Димитър Илиев и с мощен шут не остави шансове на Душан Перниш, давайки преднина на своя отбор.

През второто полувреме "смърфовете" продължиха да диктуват събитията на "Лаута" и отбелязоха нови две попадения. Димитър Илиев се разписа в 64-та минута след подаване на Анте Аралица, а Ален Озболт оформи крайния резултат с точен удар в 80-та минута на двубоя.