Локомотив Пловдив отново загуби от Страсбург и напусна Лига Европа

OFFNews 16 август 2019 в 07:12 1494 0

Локомотив Пловдив приключи участието си в Лига Европа, след като загуби в реванша от Страсбург с 0:1. Пловдивчани отпадат с общ резултат 0:2.

Кевин Зои реши мача още в 8-а минута, когато вкара гол за Страсбург и направи непосилна задачата пред Локомотив да навакса пасива от първия мач, когато също загуби с 0:1. Зои се разписа след асистенция на Димитри Линар. Той бе близо до втори гол за домакините в 36-а минута, но стреля в аут.

Най-добрата ситуация за Локомотив се откри в 62-а минута пред Стивън Езе, който бе оставен непокрит в наказателното поле, но ударът му с глава премина покрай вратата.

До края домакините доиграха без напрежение мача и с лекота се класираха за следващия кръг.

Локомотив стигна до попадение в последната минута, когато Ален Ожболт прати топката в мрежата след пас на Георги Илиев, но голът бе отменен заради засада.