Лудогорец обърна Берое и записа осма поредна победа

OFFNews 02 ноември 2019 в 19:33 1328 0

Лудогорец постигна осма поредна победа в Ефбет Лига, след като в изтеглен мач от 15-ия кръг се наложи с 3:1 над Берое.

Разградчани направиха обрат, след като изоставаха с 0:1 след 6 минути игра, като точен за домакините бе Ибрахима Конте. С попадения на Вандерсон, Клаудиу Кешеру и Якуб Шверчок обаче "зелените" стигнаха до поредни три точки.

Така "орлите" вече имат 39 точки, със 7 повече от преследвачите Левски и Локомотив Пловдив. Двата тима ще изиграят мачовете си през седмицата. Берое, който допусна първа загуба при Димитър Димитров, остава на седмото място.

Футболистите на Лудогорец вече спокойно могат да насочат мисли за предстоящата среща от Група Н на Лига Европа срещу Еспаньол. Двата отбора ще се изправят един срещу друг в четвъртък (7 ноември) от 22:00 часа.

Лудогорец: Пламен Илиев, Сисиньо, Антон Недялков, Стефан Баджи, Козмин Моци, Рафаел Форстър, Яцек Горалски (81- Абел Анисе), Клаудиу Кешеру (60- Якуб Швиерчок), Марселиньо (69- Светослав Дяков), Вандерсон, Джоди Лукоки
Треньор: Станислав Генчев

Берое: Душан Перниш, Милен Желев, Ерол Алкан, Александър Цветков, Ахмед Туба, Александър Василев, Ибрахима Конте, Зоран Йосипович (64- Мартин Камбуров), Рубен Бригидо (82- Юлиян Ненов), Иван Минчев, Педро Еуженио (64- Вандерсон Виана)
Треньор: Димитър Димитров