Лудогорец срази Локомотив в Пловдив

OFFNEWS 18 ноември 2017 в 19:57 1821 0

Шампионът и лидер във временното класиране Лудогорец разгроми тима на Локомотив (Пловдив) с 3:0 като гост в мач от 16-ия кръг на Първа лига.

Точни за "орлите" бяха румъне;ът Клаудио Кешеру (14), Марселиньо (17) и Жоао Пауло (90).

Първото попадение бе дело на Клаудио Кешеру в 14-ата минута, след асистенция на Вандерсон. Румънецът се възползва от точно подаване, освободи се майсторски и с плътен изстрел прати кълбото в мрежата.

Три минути по-късно шампионите си осигуриха комфортна преднина. След центриране от корнер, Абел Анисе игра с глава и топката попадна точно в Марселиньо, който нямаше как да сбърка отблизо на празна врата за 0:2.

В 90-ата минута Жоао Пауло вкара за 0:3. Лукоки проби отдясно и върна към своя съотборник, който с прецизен изстрел не остави шанс на стража Диао.

Съдията даде седем минути продължение, тъй като мачът бе временно прекратен заради токов удар, но в допълнението на срещата не се случи нищо интересно.