Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Меси показа какво е научил от Неймар

OFFNews 02 май 2019 в 17:37 2864 0

Престоят на Неймар в Барселона не е бил напразен. Бразилският маестро си тръгна с рекорден трансфер в посока Пари Сен Жермен, но е оставил дълбоко своя отпечатък по време на краткия си престой.

Това си пролича в снощния двубой между Барселона и Ливърпул от полуфиналите на Шампионската лига, спечелен от каталунците с 3:0. През първото полувреме пробив на звездата на домакините Лионел Меси беше спрян от Джеймс Милнър.

Ажентинецът падна и се претърколи на терена в най-добрите традиции на Неймар и за финал подсказа на съдията да даде жълт картон на английския футболист, но такъв не последва.

Милнър игра чисто до края на мача, а Меси вкара две попадения през втората част и така Барселона даде сериозна заявка за участие във финала на 1 юни.