Немската машина проскърца на старта срещу Мексико (видео)

OFFNews 17 юни 2018 в 19:55 4682 0

Германия допусна загуба от Мексико с 0:1 в двубой от Група F на световното първенство, игран на стадион "Лужники" в Москва. Ървинг Лосано отбеляза ценното попадение за мексиканците в 35-ата минута.

Бундестимът изигра неубедителен мач, в който, особено през второто полувреме, пропусна няколко добри възможности за гол. Близо до попадение бяха Тимо Вернер, Томас Мюлер, Тони Кроос и Юлиан Дракслер.

Двубоят започна с много опасна атака за Мексико, но Лосано пропусна да се разпише от няколко метра. Последваха минути с поделено надмощия, в които и двата отбора организираха по няколко атаки, но тези на Мексико изглеждаха по-опасни.

В 35-ата минута, при една от поредните контраатаки, Лосано финтира бранител на Германия и прати топката в мрежата на Нойер. Минути по-късно Кроос можеше да изравни, но силният му удар срещна гредата.

Другият мач от групата е между Швеция и Южна Корея. Двата тима излизат утре от 15:00 часа българско време.