Отбор от четвърта дивизия съсипа Левски

OFFNews 01 юли 2019 в 19:53 2728 0

Левски записа хеттрик от загуби, след като днес отстъпи на тима от четвърта немска дивизия Тюркгюджю-Атаспор с 0:4 в третата си контрола от предсезонния лагер в Йенбах, Австрия.

Касим Рабихич откри резултата от дузпа в 26-ата минута. През второто полувреме два гола вкара Лапе (57,74), а едно добави Фуркан Дзорба. В 47-ата минута Янис Каргас бе изгонен с директен червен картон.

В днешния мач титуляр за първи път излезе аржентинецът Франко Мазу­рек. Треньорът Петър Хубчев беше дал шанс и на доста футболисти, които по-рядко намират място в стартовия състав, а повечето титуляри бяха оставени да почиват.

Това се отрази на представянето на "сините" и съперникът им тотално доминираше през целия мач.

Във вторник, 2 юли пък е последната контрола на Левски на австрийска земя срещу швейцарския шампион Йънг Бойс. Двубоят ще се играе във Фюген от 19:30 часа българско време.

Голмайстори: Касим Рабихич (26'), Карл-Хайнц Лапе (57', 74'), Фуркан Дзорба (60')

Левски: Николай Михайлов, Ивайло Найденов, Деян Иванов, Ясин Каргас, Томислав Папазов, Мартин Райнов, Илия Юруков, Станислав Иванов, Мартин Д.Петков, Франко Мазурек, Илия Димитров

Резерви: Милан Миятович, Петър Иванов, Живко Миланов, Нуно Рейш, Иван Горанов, Давиде Мариани, Паулиньо, Станислав Костов, Атанас Кабов, Мартин Петков, Хали Тиам