Съперникът на Лудогорец показа страховита форма

Истанбул ББ пречупи Фенербахче като гост в последните секунди

OFFNews 10 септември 2017 в 08:37 1713 0

Снимка Фанатик

Тежки моменти се очертават за Лудогорец край Босфора в четвъртък! Тогава шампионите ни гостуват на Истанбул ББ в първия мач от групите на Лига Европа. А турците влизат в плашеща фирма!

Истанбул загря с победа 3:2 над гранда Фенербахче. И то на митичния "Шюкру Сарачоглу". За гостите игра бившият футболист на Лудогорец Жуниор Кайсара. Тимът му дръпна 2:0 за половин час.

Джонатан Атама откри във 2-ата минута, а в 32-ата голямата звезда Емануел Адебайор удвои след пас именно на Кайсара. Фенербахче се върна в мача малко преди почивката, когато Набил Дирар намали. Равенството беше възстановено в 79-ата след автогол на Гаел Клиши, бившият играч на Арсенал и Ман Сити.

В добавеното време обаче Керим Фрей донесе победата на Истанбул ББ с удар извън пеналта. Съперникът на Лудогорец се укрепи на трето място с 9 точки от 4 кръга. Пред Истанбул ББ са само Бешикташ и Галатасрай.