Селекционерът на Англия: Мачът с Косово бе наистина странен

OFFNews 11 септември 2019 в 12:32 1576 0

Селекционерът на английския национален отбор Гарет Саутгейт определи квалификационната среща с Косово (5:3), като странна.

"Трите лъва" допуснаха гол още в 34-тата секунда, но до почивката вкараха пет безответни гола. През втората част Косово реализира на два пъти, но така единствено успя да намали изоставането си до 3:5. С победата си британците предрешиха първото място в Група А за Евро 2020.

"Това бе наистина странен мач. Направихме много груби грешки при головете им, но съм доволен по начина, по който реагирахме на ранната грешка, довела до първия им гол.

Показахме унищожителен атакуващ футбол. Грешките, които направихме, бяха очевидни. Определено трябва да ги премахнем.

Играчите знаят това и не е нужно да им казвам, че са сбъркали. Мисля, че показахме невероятна игра в нападение, но и допуснахме невероятни грешки", каза Саутгейт.