ЦСКА 1948 загуби от Септември в първата си контрола

OFFNews 15 юли 2017 в 14:35 1858 0

Снимка Спортал

Септември Симитли победи с 2:0 ЦСКА 1948 в първата контрола на "червените" за лятото.

За отбора от Симитли контролата пък бе трета само за тази седмица. По-интересните неща в мача станаха през първата част. Домакините пропуснаха дузпа в 26-ата минута, когато вратарят Дяков спаси удара на Гущеров.

Девет минути по-късно след центриране от ъглов удар Борислав Хазуров с глава откри резултата. В 44-ата минута, отново след центриране отдясно, Гущеров от воле прокара топката през куп футболисти за 2:0.

След почивката и двамата треньори направиха много смени и това се отрази на играта. ЦСКА 1948 имаше повече положения за гол, като в 55-ата минута дебютиралият с червения екип Милен Кикарин удари греда с шут от около 20 метра.

Дебют за "червените" направиха още Кирил Котев и Костадин Хазуров. Около 100 фенове на ЦСКА 1948 подкрепиха отбора си в Симитли.