ЦСКА: Червеният юмрук е готов да нанесе своя удар!

В навечерието на двубоя с украинския Зоря (Луганск) от третия предварителен кръг на Лига Европа от ЦСКА пуснаха поредното мотивиращо видео.

Краткото филмче е издържано като телевизионен репортаж и съдържа кадри от столицата и стадион "Българска армия", а глас зад кадър чете патриотичен текст.

Да покажем на украинците кои сме ние.

Да ги стреснем с пълен стадион с червени сърца, които жадуват пореден успех в Европа!

Защото #ИсториятаЗадължава".

По пътя си до тази фаза ЦСКА отстрани Титоград и Осиек. Двубоят със Зоря е на 8 август от 20,30 часа на "Васил Левски".
В неделя вечерта ЦСКА победи Ботев Враца с 1:0, докато Зоря направи 1:1 като домакин на Днипро-1 в мач от украинското първенство.

Футболистите водени от Виктор Скрипник и Веселин Бранимиров отстъпваха с 0:1 на почивката. През второто полувреме успяха да стигнат до равенството чрез Владислав Кочергин. 23-годишният украински нападател се разписа в 70-ата минута.