ЦСКА доближи на точка лидера Лудогорец

OFFNEWS 26 ноември 2017 в 17:49 1850 0

Отборът на ЦСКА се доближи само на точка от лидера Лудогорец, след като победи с 1:0 като гост Локомотив в Пловдив в двубой от 17-ия кръг на Първа лига.

"Орлите" от Разград обаче приемат утре последния в класирането Витоша Бистрица и по всяка вероятност ще възстановят аванса си от четири точки на върха в класирането.

Победата на ЦСКА донесе Кирил Десподов, който се разписа с удар от пряк свободен удар в 35-ата минута.

През второто полувреме ЦСКА напълно обезличи домакините, а гол на "армейците" беше отменен в 49-ата минута от рефера Ангел Ангелов. В края на мача реферите прекъснаха опасна атака на ЦСКА, след като видяха засада на Кевин Меркадо.

Двубоят ще се запомни със събитията в края на първото полувреме, когато фенове на двата тима се сбиха на пистата и се стигна до прекратяване на мача за близо 30 минути.

ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ - ЦСКА 0:1

0:1 Кирил Десподов 35

ЛОКО ПД: 40. Диао, 71. Крумов, 15. Везалов, 5. Георгиев, 19. Велковски, 49. Фрикеше, 34. Банович, 9. Кики, 10. Марчев, 11. Аяри, 7. Бакалов

ЦСКА-СОФИЯ: 30. Черниаускас, 3. Недялков, 5. Бодуров, 9. Каранга, 15. Малинов, 16. Лое, 17. Енрике, 19. Десподов, 20. Тиаго, 23. Дюлгеров, 25. Барт