ЦСКА и Левски спукаха топката за 0:0

OFFNews 20 април 2019 в 19:11 1533 0

ЦСКА и Левски врътнаха скучно равенство 0:0 в двубой от плейофната фаза на Първа лига, игран на националния стадион "Васил Левски".

Поредното дерби между двата тима ще бъде запомнено основно с много напрежение, малко футбол и редица спорни ситуации.

"Червените" трябва повече да съжаляват, че не поведоха в резултата през първото полувреме, в което Кристиан Малинов нацели гредата, а в края на първите 45 минути домакините пропуснаха и няколко добри положения.

През втората част "сините" също останаха разочаровани, след като Станислав Костов нацели левия страничен стълб. Като цяло срещата бе изпълнена основно с единоборства в средата на терена, като и двата отбора рядко стигаха до опасности пред вратите на Витаутас Черниаускас и Николай Михайлов.

Така ЦСКА От това може да се възползва Лудогорец, който при евентуална победа тази вечер над Ботев Пловдив, ще се откъсне на 5 пунка от "червените" и цели 11 от "сините".