ЦСКА и Лудогорец не излъчиха победител

OFFNews 11 май 2019 в 22:25 1703 0

ЦСКА и Лудогорец не излъчиха победител, завършвайки наравно 0:0 в дербито от плейофите на Първа лига, ирано на стадион "Българска армия".

Напрежението в района на Борисовата градина бе адски голямо, като двата отбора пропуснаха да поведат в резултата след няколко добри възможности, а драмата започна с пропусната дузпа на Али Соу още в 7-ата минута.

През втората част гостите леко вдигнаха темпото, но това не даде резултат, като в последните минути "червени" и "зелени" се дебнеха за грешки в защитата, но не успяха да си отбележат гол.

Така ЦСКА продължава да е на 3 точки от Лудогорец и ще се надява разградчани да се спънат някъде в оставащите кръгове. "Червените" имат 69 точки, докато шампионите са със 72.