ЦСКА отново свали Лудогорец от върха

OFFNews 10 декември 2017 в 21:37 2059 0

ЦСКА спечели по категоричен начин домакинството си на Берое от 20-ия кръг в Първа лига.

Пред празните трибуни на стадион „Българска армия“ поради наказание червените се наложиха над своя съперник с разгромното 6:0 и така постигнаха четвъртата си поредна победа и общо 14-а от началото на сезона.

С хеттрик за армейците се отличи завърналият се след наказание голмайстор на тима Фернандо Каранга, разписал се съответно в 43-ата, 45-ата и 52-ата минути.

По едно попадение за разгромната победа добавиха още Кирил Десподов (11) и Тиаго Родригес (77), както и резервата в този мач Станислав Манолев (90).

След днешния успех тимът на Стамен Белчев се изкачи временно на лидерската позиция в класирането с актив от 47 точки, с две повече от втория Лудогорец, който обаче е с мач по-малко. Берое остава на четвъртото място с 34 точки.