ЦСКА си свери часовника с победа над Кариана (видео)

OFFNews 24 октомври 2019 в 18:04 1737 0

ЦСКА победи с 3:1 втородивизионния отбор Кариана Ерден в приятелска среща, която се игра на базата в Панчарево.

Гостите поведоха в 32-та минута, а три по-късно "червените" изравниха след гол на Тиаго с шут извън наказателното поле. Португалецът изведе "армейците" напред в 72-та минута след силен шут от границата на налазателното поле.

Любопитна ситуация се случи в 78-та минута. Вторият вратар на Кариана се контузи и стражът на "армейците" Илия Шаламанов застана да пази вратата на гостите от Ерден. В последните секунди Али Соу резлизира от дузпа за крайното 3:1.

В мача заради различни травми участие не взеха Томи Юрич, Митко Митков и Иван Турицов. Под въпрос бе Денис Давидов. Все пак руснакът бе включен сред титулярите в последния момент.

Днес треньорът Милош Крушчич направи промени в състава, като изпробва и няколко различни постройки на игра. Въпреки това, сякаш при "червените" го нямаше този проблясък, който всички искаха отборът да се види при новия треньор.