Ремонт на релсите на трамваи 20 и 22 ще промени графика на движение през следващите три дни – събота, неделя и понеделник, съобщи ЦГМ.
Утре от 04:30 до 16:00 часа трамвайна линия № 20 ще се движи по маршрут от депо Искър до трамвайно ухо “Гео Милев”. След 16:00 часа маршрутът се възстановява до метростанция “Опълченска”. От 04:30 до 24:00 часа трамвайна линия № 22 да се движи по маршрут от ж.к. Красна поляна до площад “Паметник Левски”.
Разкрива се временна автобусна линия № 20-ТМ. По линията на 22 от 04:30 до 24:00 часа също ще има временна автобусна линия с номер 22-ТМ.
Трамвайният транспорт по линия 22 ще се движи от 04:30 часа в неделя до полунощ в понеделник по маршрут от ж.к. Красна поляна до трамвайно ухо “Гео Милев”. Мотрисите ще спират на всички съществуващи трамвайни спирки в променения участък от маршрута.
В този интервал от време се разкрива временна линия № 22-ТМ с маршрут от автостанция Изток (начална спирка на автобусни линии № 90, 117 и 118) по ул. “Летоструй”, надясно по бул. “Ботевградско шосе” до гара Подуене, направо по бул. “Мадрид”, надясно по ул. “Проф. Милко Бичев”, надясно по бул. “Ген. Данаил Николаев” и наляво по бул. “Ботевградско шосе” по маршрута до автостанция “Изток”. Автобусите ще спират на съществуващите автобусни спирки по маршрута и на трамвайната спирки с код 1821 “Ул. Алеко Константинов” на бул. “Мадрид” в посока театър София.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Gavrilov
Ще се замеряме с комисии: ГЕРБ предлага НС да разследва и корупция по времето на кабинета 'Петков'
Moirae
Ще се замеряме с комисии: ГЕРБ предлага НС да разследва и корупция по времето на кабинета 'Петков'
nms
ПП-ДБ искат комисия за пътната карта и ''Турски поток''
Анализи
Ще се замеряме с комисии: ГЕРБ предлага НС да разследва и корупция по времето на кабинета 'Петков'