Иванчева повежда предизборната кампания по БНТ и БНР

OFFNews | 25 април 2019 в 13:12 | 3118 |0

ЦИК изтегли жребия, по който кандидатите за Брюксел ще участват в различните форми на предизборната кампания по БНТ и БНР. 

В свое решение Централната избирателна комисия обявява поредността за представяне на кандидатите,  регистрирани от партиите, коалициите и инициативните комитети, в клипове и други форми на предизборна кампания по БНТ и БНР.

Ето и номерата: 

№ 1 Десислава Петрова Иванчева – независим кандидат

№ 2 Възраждане

№ 3 Николай Нанков Ненчев – независим кандидат

№ 4 ПП ВОЛТ

№ 5 ПП ДВИЖЕНИЕ ПРЕЗАРЕДИ БЪЛГАРИЯ

№ 6 ПАТРИОТИ ЗА ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ (НФСБ И СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА)

№ 7 ПП ГЕРБ

№ 8 Движение ЗАЕДНО

№ 9 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

№ 10 ПЪТ НА МЛАДИТЕ (НДСВ и НОВОТО ВРЕМЕ)

№ 11 КП Коалиция за България

№ 12 ВЪЗХОД

№ 13 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България и ДСБ)

№ 14 ВОЛЯ – Българските Родолюбци

№ 15 ПП АТАКА

№ 16 ПП Глас Народен

№ 17 партия на ЗЕЛЕНИТЕ

№ 18 ПП ДОСТ

№ 19 ПП ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

№ 20 Движение за права и свободи - ДПС

№ 21 Движение 21

№ 22 Минчо Христов Куминев – независим кандидат

№ 23 Ваня Руменова Григорова – независим кандидат

№ 24 ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

№ 25 Христо Симеонов Симеонов – независим кандидат

№ 26 Венислава Пламенова Атанасова – независим кандидат

№ 27 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ 

ЦИК обявява следната поредност за представяне в диспутите на кандидатите, регистрирани от партиите, коалициите и инициативните комитети, в предизборната кампания по БНТ и БНР:

№ 1 Христо Симеонов Симеонов – независим кандидат

№ 2 ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

№ 3 Ваня Руменова Григорова – независим кандидат

№ 4 Минчо Христов Куминев – независим кандидат

№ 5 ПЪТ НА МЛАДИТЕ (НДСВ и НОВОТО ВРЕМЕ)

№ 6 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

№ 7 Движение ЗАЕДНО

№ 8 ПП ГЕРБ

№ 9 Движение за права и свободи - ДПС

№ 10 Движение 21

№ 11 ПП ВОЛТ

№ 12 ВЪЗХОД

№ 13 ПАТРИОТИ ЗА ВАЛЕРИ СИМЕОНОВ (НФСБ И СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА)

№ 14 партия на ЗЕЛЕНИТЕ

№ 15 ПП Глас Народен

№ 16 Венислава Пламенова Атанасова – независим кандидат

№ 17 Десислава Петрова Иванчева – независим кандидат

№ 18 Николай Нанков Ненчев – независим кандидат

№ 19 ПП ДВИЖЕНИЕ ПРЕЗАРЕДИ БЪЛГАРИЯ

№ 20 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България и ДСБ)

№ 21 ПП АТАКА

№ 22 ПП ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

№ 23 ВОЛЯ – Българските Родолюбци

№ 24 КП Коалиция за България

№ 25 ПП ДОСТ

№ 26 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ 

№ 27 Възраждане. 

Препоръчани материали

Няма коментари към тази новина !