Джокович, Федерер и Григор на корта в понеделник, вижте програмата на US Open

OFFNews | 25 август 2019 в 11:22 | 904 |0

На корта в понеделник ще видим още световния №1 при мъжете Новак Джокович, който ще се изправи срещу Роберто Карбаес Баена в среща от първия кръг на турнира от Големия шлем US Open.

Тогава участието си ще започнат някои от водещите фаворити, сред които Новак Джокович, Роджър Федерер, Серина Уилямс, Данил Медведев, а ще има и българско участие в лицето на Григор Димитров.

Съперник на нашето момче в първи кръг е Андреас Сепи от Италия, а мачът им беше поставен трети в програмата за Корт №11 в Ню Йорк, където двубоите започват около 18:00 часа българско време. Това означава, че Григор и Сепи ще излязат на корта около 22:00 часа.

Ето и пълнaтa програма за деня:

Централен корт "Артър Аш", след 19:00 часа българско време: Зарина Дияс - Ашли Барти Новак Джокович - Роберто Карбаес Баена не преди 02:00 часа: Серина Уилямс - Мария Шарапова Роджър Федерер - Сумит Нагал

Корт "Луис Армстронг", след 18:00 часа: Каролина Плишкова - Квалификант Пражнеш Гунесваран - Данил Медведев Шуай Чжън - Винъс Уилямс не преди 02:00 часа: Стан Вавринка - Яник Синер Мисаки Дой - Мадисън Кийс

Грандстенд, след 18:00 часа: Марко Трунгелити - Кей Нишикори Ангелик Кербер - Кристина Младенович Закари Свайда - Кевин Андерсън София Кенин - Коко Вандевеге

Корт №4, след 18:00 часа: Петра Мартич - Тамара Зиданшек Моника Никулеску - Дария Ястремска Корентен Муте - Давид Гофен Йошихито Нишиока - Маркос Хирон

Корт №5, след 18:00 часа: Южени Бушар - Анастасия Севастова Екатерина Александрова - Саманта Стосър Сам Куери - Хуан Лондеро Николас Джари - Милош Раонич

Корт №6, след 18:00 часа: Мартон Фучович - Николоз Басилашвили Ивана Джорович - Ига Свиатек Шуай Пън - Варвара Лепченко Гуидо Пея - Пабло Кареньо Буста

Корт №7, след 18:00 часа: Кристиан Гарин - Кристиан Юбанкс Елена Рибакина - Каролина Мухова Борна Чорич - Евгени Донски Кристина Макнали - Тимеа Бачински

Корт №8, след 18:00 часа: Моника Пуиг - Ребека Петершон Пиер-Юге Ербер - Алекс Де Минор Даниел Кьопфер - Хауме Мунар

Корт №9, след 18:00 часа: Мариам Болквадзе - Бернарда Пера Яна Чепелова - Су-Вей Сие Филип Колшрайбер - Люка Пуй Ричард Беранкис - Иржи Весели

Корт №10, след 18:00 часа: Каролин Гарсия - Онс Жабер Адриан Манарино - Даниел Еванс Грегоар Барер - Камерън Нори Каролин Долхайд - Киан Ван

Корт №11, след 18:00 часа: Тиаго Монтейро - Брадли Клан Лорън Дейвис - Юхана Ларсон Андреас Сепи - Григор Димитров Магдалена Фрек - Лаура Зигемунд

Корт №12, след 18:00 часа: Денис Кудла - Янко Типсаревич Алиаксандра Саснович - Дженифър Брейди Мария Сакари - Камила Джорджи Джак Сок - Пабло Куевас

Корт №13, след 18:00 часа: Томаш Бердих - Дженсън Бруксби С. Квон - Юго Делиен Виктория Голубич - Шуай Чжън Л. Чжу - Х. Ван

Корт №14, след 18:00 часа: Ана Богдан - Хариет Дарт Маргарита Гаспарян - Присила Хон Ласло Джере - Миомир Кечманович Хуберт Хуркач - Жереми Шарди

Корт №15, след 18:00 часа: Стив Дарси - Душан Лайович Фиона Феро - Дария Гаврилова Виктория Кузмова - Алисън Ван Уйтванк Елио Беншери - Дамир Джумхур

Корт №17, след 18:00 часа: Джоана Конта - Дария Касаткина Фабио Фонини - Рейли Опелка Елина Свитолина - Уитни Осуигве Тейлър Фриц - Фелисиано Лопес

Препоръчани материали

Няма коментари към тази новина !