Федерер и Надал стартират на Уимбълдън, вижте програмата на турнира за вторник

OFFNews | 02 юли 2019 в 08:04 | 629 |0

На централния корт на турнира от Големия шлем "Уимбълдън" последователно в игра ще видим шампионката от миналата година Ангелик Кербер, както и многократните победители в надпреварата Роджър Федерер и Серина Уилямс.

На Корт 1 пък ще видим старта на световната номер 1 в женския тенис Ашли Барти, както и испанската суперзвезда Рафаел Надал. Австриецът Доминик Тийм пък ще започне участието си в турнира на Корт 2, където ще премери сили със Сам Куери.

Ето и програмата за вторник:

Централен корт, след 15:00 часа българско време: Ангелик Кербер - Татяна Мария Лойд Харис - Роджър Федерер Серина Уилямс - Джулия Гато-Монтиконе

Корт №1, след 15:00 часа: Ашли Барти - Шуай Чжън Ана Богдан - Джоана Конта Юичи Сугита - Рафаел Надал

Корт №2, след 13:00 часа: Слоун Стивънс - Тимеа Бачински Доминик Тийм - Сам Куери Мария Шарапова - Пол Парментие Каспер Рууд - Джон Иснър

Корт №3, след 13:00 часа: Ник Кириос - Джордан Томпсън Беатрис Хадад Мая - Гарбине Мугуруса Онс Жабер - Петра Квитова Марин Чилич - Адриан Манарино

Корт №4, след 13:00 часа: Екатерина Александрова - Катерина Синякова Жил Симон - Салваторе Карузо Ян-Ленард Щруф - Раду Албот

Корт №5, след 13:00 часа: Барбора Стрицова - Леся Цуренко Катерина Козлова - Лорън Дейвис Даниел Кьопфер - Филип Крайнович Пабло Андухар - Михаил Кукушкин

Корт №6, след 13:00 часа: Светлана Кузнецова - Алисън Ван Ютванк Магда Линет - Анна Калинская Ясутака Учияма - Тенис Сандгрен Гуидо Андреоци - Ласло Джере

Корт №7, след 13:00 часа: Стив Джонсън - Алберт Рамос Виньолас Ифан Ван - Тереза Мартинцова Лесли Керкове - Ивана Джорович Уго Делиен - Джон Милман

Корт №8, след 13:00 часа: Елизе Мертенс - Фиона Феро Брайдън Шнур - Маркос Багдатис Джейдън Кларк - Ноа Рубин Арина Родионова - Тейлър Таусънд

Корт №9, след 13:00 часа: Щефани Фьогеле - Кайа Канепи Кристиан Гарин - Андрей Рубльов Кайа Юван - Кристина Плишкова Мартон Фучович - Денис Новак

Корт №10, след 13:00 часа: Вера Лапко - Киан Ван Матео Беретини - Аляж Бедене Паола Бадоса - Варвара Флинк Александър Бублик - Грегоар Барер

Корт №12, след 13:00 часа: Кей Нишикори - Тиаго Монтейро Лаура Зигемунд - Кейт Суон Бърнард Томич - Жо-Вилфред Цонга не преди 20,00 часа: Кики Бертенс - Манди Минела

Корт №14, след 13:00 часа: Хариет Дарт - Кристина МакХейл Тамара Зиданшек - Южени Бушар Денис Шаповалов - Ричард Беранкис Люка Пуй - Ришар Гаске

Корт №15, след 13:00 часа: Марко Чекинато - Алекс Де Минор Виталия Дяченко - Кристина Младенович Матю Ебдън - Диего Шварцман Дона Векич - Алисън Риске

Корт №16, след 13:00 часа: Андреа Петкович - Моника Никулеску Денис Истомин - Камерън Нори Тейлър Фриц - Томаш Бердих

Корт №17, след 13:00 часа: Джеймс Уорд - Николоз Басилашвили Аманда Анисимова - Сорана Кърстя Елена Русе - Юлия Гьоргес

Корт №18, след 13:00 часа: Федерико Делбонис - Даниел Еванс Анастасия Павлюченкова - Белинда Бенчич Карла Суарес Наваро - Саманта Стосър Франсис Тиафо - Фабио Фонини

Препоръчани материали

Няма коментари към тази новина !