Григор Димтров отново не успя да се противопостави на Рафаел Надал

OFFNews 21 април 2018 в 16:21 6256 0

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров загуби с 4:6, 1:6 от Рафаел Надал в двубой от полуфиналите на турнира от сериите "Мастърс" в Монте Карло.

Талантът от Хасково отпадна от надпреварата и продъжава да има кошмарна статистика в двубоите с Матадора. Българинът има едва 1 победа от вече 12 мача срещу Рафа.

В първия сет Рафа дръпна с 3:0 в геймовете след пробив във втория гейм, но силите на хасковлията стигнаха за три поредни гейма и връщане на пробива, като по този начин той изравни резултата на 3:3.

При 5:4 в своя полза Рафа стигна до две точки за пробив с цената на сетболи, като успя да реализира втората и така спечели сета.

Вторият сет започна кошмарно за българина и за много кратък период от време неговият опонент дръпна с 4:0 гейма след два пробива на 0 на своята сметка. До края на сета нашето момче взе само гейм.