Ноле продължава по план защитата на титлата си на Уимбълдън

OFFNews 05 юли 2019 в 20:20 1836 0

Защитаващият титлата си от миналогодишното издание на турнира от Големия шлем "Уимбълдън" - Новак Джокович загуби един сет, но победи поляка Хуберт Хуркач след 7:5, 6:7(5), 6:1, 6:4.

Сърбинът имаше сериозни проблеми в първите два сета, тъй като съперникът му играеше на много високо ниво. Хуркач обаче не успя да задържи този стандарт във втората част на мача и Джокович започна да доминира, като бе убедителен в третия сет.

В четвъртата част Ноле проби в третия гейм и на практика уби каквато и да е интрига в срещата. До самия край на последния сет Джокера си взе всички подавания и спечели мача.

За място на 1/4-финалите сърбинът ще срещне победителя от двойката Юго Умбер - Феликс Оже-Алиасим, които играят един срещу друг в друг двубой от третия кръг на турнира.