Божинов преживя нов срам с Лозана

OFFNews 10 август 2017 в 07:59 3027 1

На Валери Божинов хич не му върви на старта в Лозана. Тимът му допусна нова загуба в първенството на Швейцария.

В мач от 4-ия кръг Лозана падна 2:3 от Лугано у дома. Бъгарският нападател влезе като резерва в 69-ата минута на мястото на Марко Дели.

Гостите откриха чрез  Юнес Бну Марзук в 12-ата минута, но Бенджамин Кололи изравни в 17-ата. Стив Рулие в 52-ата минута отново изведе Лугано напред, но 8 минути преди края Федерико Марджота изравни. В 85-ата минута Давиде Мариани отбеляза победното попадение за гостуващия отбор.

Така Лозана продължава да няма победа на сметката си от началото на сезона и с 1 спечелена точка се намира на предпоследната 9-а позиция в класирането.

Божинов пристигна в поредния си отбор, след като не остана доволен от условията в Китай. Не заплатата, която беше отлична, но всичко останало не се хареса на Валери.