Хеттрик на Борисов направи Бистришките тигри шампиони при ветераните

OFFNews 28 май 2018 в 21:52 7322 3

Снимка Иван Йочев - Sportal.bg

Отборът на Витоша (Бистрица), воден в атака от премиера Бойко Борисов, спечели титлата при ветераните. “Бистришките тигри” победиха бургаския Нефтохимик с 6:3 във финала, игран в Стара Загора на стадион “Трейс Арена”, съобщава Спортал.

Бойко Борисов се отчете с хеттрик за “Бистришките тигри”. Премиерът реализира първия си гол в 47-ата минута след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар. В 71-ата минута Борисов вкара гол с десния крак след силен изстрел под напречния стълб. Две минути по-късно той оформи своя хеттрик на опразнена врата след карамбол в наказателното поле на Нефтохимик.

Първото полувреме завърши при резултат 2:0 за символичните гости от Витоша - головете вкара Светльо Петров, а за първото попадение, отбелязано с глава, асистира Борисов.

През втората част отборът на "Бистришките тигри" поведе в резултата с 4:0 след попадения на Денис Пасхалис и Борисов, след което бургазлии върнаха едно попадение. Бойко Борисов реализира още два гола, извеждайки тима си до комфортното 6:1 минути преди края на двубоя. Ветераните на Нефтохимик обаче отбелязаха две бързи попадения чрез Милен Христов и Диян Петков, правейки загубата си по-почетна.

12192

3

Stoyan Georgiev

29.05 2018 в 09:12

Свирепи са тия Бистришки мутри...опа тигри...

21061

2

рамбо

29.05 2018 в 07:22

Задачка за 1-ви клас: Как може един 130 килограмов футболист "бягащ" със скорост 3-4 км/час да надбяга друг, който е 80 килограма и тича със скорост 20км/.ч. ?
Отговор: Може , ако вторият почне да бяга в обратна посока, в момента , в който види първия.