"Императора" Божинов с нов гол в Китай, но отборът му губи

OFFNews 15 април 2017 в 13:40 2581 0

Българският футболист Валери Божинов вкара гол за Мейджоу Хака при загубата на тима му в гостуването си на Пекин Рене с 1:2.

Нападателят успя да се разпише малко след началото на второто полувреме, но два бързи гола между 85-ата и 87-ата минута, попречиха на тима му да си тръгне с нещо от Пекин.

31-годишният футболист остана на терена до края на мача. Той вече има две попадения от пет мача в първенството, а отборът му е с актив от четири точки.

По-рано днес защитникът на националния отбор на България Николай Бодуров коментира в шеговит тон снимка на Божинов с екипа на Мейджоу Хака, публикувана тази сутрин в социалната мрежа Инстаграм.

“Не знам дали от ориза, или от въздуха, ама взимаш да приличаш на китаец и ти, Божи. Очите ти се дръпнали леко… Или е тактика това? Трябва да се прекръстиш на Божи Хамелеона”, написа Бодуров като коментар под снимката.