Кристиано Роналдо вече къса мрежи за Ювентус

OFFNews 12 август 2018 в 20:23 2919 0

Точно осем минути бяха необходими на мегазвездата Кристиано Роналдо, за да отбележи първия си гол за Ювентус, макар и в неофициалния си дебют.

Това се случи при разгрома с 5:0 над младежкия отбор на "Старата госпожа" в двубой, с който по традиция Ювентус стартира сезона. Роналдо дебютира с попадение за италианския шампион, а голът му предизвика овациите на насъбралата се публика в малкото градче Вилар Пероза. CR7 разпечата вратата на "примаверата" след страхотно подаване на Федерико Бернардески.

Вторият гол бе дело на Емре Джан в 17-ата минута, който отправи неспасяем удар от около 25 метра. Последваха две попадения във вратата на Лориа, реализирани от Паоло Дибала в 31-ата и 40-ата минути. През второто полувреме Юве стигна до пети гол, дело на Клаудио Маркизио в 54-ата минута.

Официалният дебют на Роналдо за Ювентус ще бъде на 16 август при гостуването на Киево във Верона от първия кръг на Серия А.