Странно гмуркане на Владо Стоянов спря Лудогорец в Бургас (видео)

ОFFNews 01 март 2017 в 19:40 2505 0

Странно падане на Владо Стоянов минута преди края провали Лудогорец срещу Нефтохимик в Бургас. Двубоят завърши 1:1. Гостите водеха с феноменален гол на Марселиньо до 89-ата минута. Тогава при центриране от корнер вратарят на шампионите се "гмурна" под играчите и Илия Миланов изравни.

Другата новина е отсъствието на голямата звезда Джонатан Кафу. Той прави безобразни мачове тази пролет и явно в Лудогорец се решили да му дадат почивка. Марселиньо пък записа своя мач №150 в елитната ни група.

Галин Иванов от домакините стреля опасно към вратата на Стоянов в 14-ата минута, но топката мина встрани. Три минути по-късно отново той се пробва, но националът спаси.

Марселиньо, Мисиджан, Вандерсон и Кампаняро имаха възможност да реализират за Лудогорец във вратата на Георгиев. Кешеру също направи непростими пропуски за гостите.

Така тройката на върха остана непроменена след трите хикса. Лудогорец води 12 точки на Левски и 15 пред ЦСКА-София.

Най-близкият съратник на Стивън Хокинг проф. Томас Хертог е в подкаста на OFFNews