Атлетико Мадрид спря приказката на Лестър

OFFNews 18 април 2017 в 23:38 2275 0

Атлетико Мадрид завърши 1:1 с Лестър в реванша от 1/4-финалите на Шампионската лига и с общ резултат 2:1 продължава напред в турнира.

В 26-ата минута Филипе Луиш центрира в наказателното поле, където Саул Нигес засече топката с глава и я изпрати ниско в левия ъгъл на вратата.

През второто полувреме Лестър успя да стигне до попадение. В 60-ата минута след разбъркване в наказателното поле на Атлетико, Джейми Варди се оказа най-съобразителен и изравни резултата.

До края на мача възпитаниците на мениджъра Крейг Шекспир се опитаха да обърнат резултата с всички сили, но до нови попадения така и не се стигна.

Треньорът Диего Симеоне и неговите футболисти гледат напред към полуфиналите, които ще се играят на 2 и 3 май.