Лудогорец допусна нелеп обрат в контрола срещу втория в Казахстан

OFFNews 28 януари 2018 в 19:09 3787 0

Снимка ludogorets.com

Шампионите от Лудогорец допуснаха първа загуба по време на зимната си подготовка в Турция. "Зелените" отстъпиха с 2:3 на Кайрат, въпреки че още до 10-ата минута водиха с 2:0.

Поражението на разградчани бе изгледано от собственика на клуба Кирил Домусчиев. След спокойно начало, в 6-ата минута Мисиджан показа изключителна класа. С много премерен удар от дъгата пред наказателното поле, той заби топката в долния ляв ъгъл за 1:0.

След само 240 секунди "орлите" удвоиха аванса си. Лукоки проби отдясно и центрира, а Мисиджан засече на шпагат, реализирайки второто си попадение в мача за 2:0. В 14-ата Кайрат отговори на предизивикателство.

Исаел стреля далеч извън наказателното поле, намирайки долния ляв ъгъл за 2:1. Саша можеше да възстанови аванса от две попадения на българския тим, но топовният му изстрел профуча до дясната греда. Мисиджан стреля хубаво от фаул, но вратарят улови.