Лудогорец сгази Верея

OFFNews 31 март 2018 в 19:21 3277 0

Лудогорец стигна до безпроблемна победа с 5:0 над Верея в първия плейофен кръг на Първа лига. Зрителите на "Лудогорец Арена" трябваше да чакат почти цяло полувреме, докато завалят головете.

В 40-ата минута Клаудиу Кешерю отбеляза първото попадение от дузпа, а две минути по-късно Джоди Лукоки удвои. В 72-ата минута Кешерю опъна мрежата за 3:0. В 84-ата минута Якуб Шверчок вкара четвърти гол, а в самия край на мача записа за втори път името си сред голмайсторите.

С този успех разградчани увеличиха преднината си пред ЦСКА на 6 точки. Разградчани са с 69 пункта, докато "червените" имат 63, но и мач по-малко.

По-късно тази вечер тимът на Стамен Белчев се изправя срещу Ботев Пловдив. Верея пък остава на шесто място във временното класиране с 35 точки.