Черно море на Гонзо зацикли

OFFNews 11 август 2017 в 20:26 1707 0

Воденият от легендата на Левски Георги Иванов - Гонзо тим на Черно море не успя да победи Славия у дома, завършвайки наравно 1:1 на стадион "Тича" във Варна.

Това е втори пореден хикс за "моряците", които завършиха със същия резултат и в миналя кръг срещу Пирин като гост.

Двубоят не предложи много футболни достойнства, а Черно море понесе тежък удар, след като Витиня скъса ахилес в началото на второто полувреме и ще почива със сигурност няколко месеца.

Черно море първи стигна до гол в средата на първото полувреме. При центриране от корнер защитник на Славия изчисти лошо с глава, топката попадна на волето на Зехиров, който от точката на дузпата простреля Петков - 1:0 за Черно море.

В 72-ата столичани изравниха. Центриране отляво към наказателното поле завърши с удар с глава на Йомов, който прати топката в мрежата за 1:1.

Въпреки равенството, Черно море остава непобеден на върха в класирането с 11 точки след изиграни пет кръга.